#

External aerodynamics visualization in Blender

From simulation to photorealistic images – using open-source tools.

WLEP 1.2 released

We are proud to release version 1.2 of our automated postprocessing tool for Ensight and Paraview, WLEP.

ENGINN EFFECT navázal spolupráci se studenty z pražské ČVUT

ENGINN navázal spolupráci se studenty ČVUT. Implementovali jsme workflow pro studentskou formuli založené na open-source nástroji OpenFOAM.

ENGINN EFFECT pomohl k 6. místu na Mistrovství Evropy

Naše společnost spolu sponzorovala Reprezentaci žen ČR do 22 let na Mistroství Evropy. Naše děvčata skončila na pěkném 6 místě.

Chytřejší hledání novinek s Re.Sl 1.1

Nová verze aplikace Re.Sl (Rešeršní služba) nabídne zdokonalené vyhledávání díky aplikaci metod strojového učení (Machine Learning).

Python pro automatizaci domu

Programování patří mezi jednu z našich hlavních nabízených služeb. Jako hobby po práci a v rámci osobního rozvoje je realizován projekt pro automatizaci domu i nové vychytávky do auta.

Partnerství se Sportovním klubem Rebel Praha

Naše společnost se stala partnerem Sportovního klubu Rebel Praha. Tento sportovní klub se věnuje rozvoji pohybových aktivit dětí se zaměřením na hokejbal.

Mesh leak detector

When using CFD to solve real-world engineering problems, it can be a challenge to take over complex CAD geometry and create a good quality mesh for the CFD simulation.

Metodika ohodnocení inovativnosti společností

Inovace produktů a služeb již dnes není otázkou volby, ale inovace jsou nutností pro dlouhodobý růst společností a uspokojení potřeb stále náročnějších zákazníků.

Nové standardy pro hodnoty spotřeby paliva

Od 1.9.2018 musí být všechny prodávané vozy v EU zemích homologované podle nové emisní normy WLTP (World harmonized Light vehicles Test Procedures).